четвер, 2 червня 2016 р.

Інструктивно-методична нарада вчителів математики

29 березня в залі Тернопільської РДА відбулася інструктовано-методична нарада вчителів математики. На нараді розглядалися такі питання:
1.     Застосування компетентністного підходу на уроках математики.
2.     Особливості ДПА в 9 класі у 2015-2016 н. р.
3.     Проблема вибору підручників для учнів 8 класу на наступний навчальний рік.
Вчитель НВК «Лозівська ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ» Бучок  Олена Сергіївна поділилася досвідом роботи з питань запровадження компетентністного підходу на уроках математики; провела порівняльну характеристику «традиційного» навчання та навчання  з використанням компетентністного підходу. Оскільки педагогічний колектив НВК «Лозівська ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ» працює над науково-методичною проблемою «Формування життєвої компетентності особистості», то Олена Сергіївна більш детальніше зупинилась на формуванні життєвої компетентності учнів на уроках математики. Свій виступ учитель завершила словами Ш. О. Амонашвілі:
Якщо люди самі не вміють літати, хай навчать літати своїх дітей!
Причому літати високо, стрімко, швидко і красиво.
І настане час, коли діти розкриють крила і злетять.
Хай дорослі попрямують за дітьми, щоб уберегти їх від падіння.
І тоді зрозуміють, що вони, виявляється, теж летять!
Методист ТРМК Василенко Галина Дмитрівна ознайомила з наказом №94 від 8.02.2016 р. Про затвердження орієнтовних вимог до проведення ДПА учнів (вихованців) у системі  загальної середньої освіти у 2015-2016 н.р. Звернула увагу на те, що завдання для проведення атестації укладають учителі, погоджує педагогічна рада та затверджує керівник навчального закладу. Для проведення державної підсумкової атестації з математики готують декілька варіантів атестаційних робіт.

Найактуальнішим питанням для вчителів була проблема вибору підручників на наступний навчальний рік. Щоб забезпечити всіх учнів Тернопільського району підручниками, вчителі вирішили обрати підручник одного автора для всіх шкіл.

Немає коментарів:

Дописати коментар